Hizmetlerimiz

Pompa, Hidrofor Servis, Tamir, Bakım
Pompa, Hidrofor Satış
Genleşme Tankları
İletişim
 
 

2000 yılından beri ağırlıklı olarak İstanbul Anadolu yakası ağırlıklı olarak, Acarkent, Ümraniye, Çekmeköy, Beşiktaş, Üsküdar, Kavacık, Çavuşbaşı, Mecidiyeköy ve İstanbul'un diğer ilçeleri ile Çevre illere de büyük projeler için Türkiye'nin bir çok iline hizmet vermekteyiz.

Dalgıç pompa çekme, yerleştirme işlemlerini de yapan firmamız Başta Sumak Pompa yetkili servisi ve ürünlerinin satışı yanında Cruwa Pompa, Norm Pompa, Şahin Pompa, Standart pompa, Wilo Pompa, Star Pompa, Baymak Pompa ve diğer pompa firmalarının pompa servis, tamir ve 24 saat acil pompa tamir hizmetlerini de vermektedir.

Derinkuyu Dalgıç pompaların çıkartıma işlemleri firmamızca yapılmaktadır

info@nehirpompa.com

 

 

 

     

Firmamız, her türlü pompa, hidrofor tamir bakımı, elektrik motor sarım, dalgıç pompa, drenaj pompa, tamir motor sarımları, pompa montajlarını özenle yapmaktadır.
      Servis Hizmetleri
 • Yerinde servis hizmeti
 • Atölyede tamir, bakımı
 • Montaj hizmeti
 • Dalgıç, drenaj, bobinaj
 • Teknik danışmanlık
 • Yedek parça satışı
 • Satışa sunduğumuz tüm ürünlerin teknik servis ve yedek parça talebi karşılanmaktadır.
       Servis hizmeti verdiğimiz Pompa Markaları:
 • Sumak Pompa
 • Troy Pompa
 • Standart pompa
 • Wilo Pompa
 • Star Pompa
 • Baymak Pompa ve diğer tüm pompaların servis, tamir ve 24 saat acil servis hizmetlerini vermektedir.
    Motor Bakım, Tamir Testleri  Periyodik bakımlarda;
  1) Megger testi

2) Titreşim testi

3) Yükte çalışma testi

4) Boşta çalışma testi

5) Balans testi

6) Akım dengesizliği testi

7) Basınç testi
  Pompalar, Hidroforlar, elektrik motorları, elektrik kontrol panoları ve genleşme tanklarının çalışma parametreleri kontrol edilerek varsa değişmesi gereken parçalar değiştirilir.

  Genleşme tankı ön gaz basınç kontrolleri, gerekiyorsa basınç şalter ayarları yeniden yapılır.

4″,6″,8″,10″,12″ Dalgıç pompaları montaj, demontaj, tamir ve yedek parça temini servis ekibimiz tarafından garantili yapılmaktadır. Noryl, döküm, bronz ve paslanmaz fanlı; yerli ve ithal tüm dalgıç pompa marka ve modelleri, pompa ve motorlara ait yedek parça ve servis hizmetimiz mevcuttur.

Dalgıç Pompa Montajı
Atölye, bağ, bahçe, yazlık, villa, fabrika içi, otel ve binalarda her yere sığabilen pratik montaj takımı ve kurtarıcı vinçlerle yapılabilen dalgıç pompa montaj ve demontaj işlerinde deneyimli ekip ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz. 

Santrifüj Pompa Montajı
Deneyimli ekibimiz ile kısa sürede ve olabildiğince gürültüsüz bir şekilde yapılabilen her türlü santrifüj pompa, fosseptik atık su ve kirli su drenaj pompa modellerinin montaj ve demontaj hizmetlerinde sizlerin yanındayız.

Hidrofor Pompa Montajı
Bina, fabrika ve turizm tesislerinde kullanılan, her türlü ihtiyaçlara uygun ekipman ve konusunda deneyimli personelimiz ile kısa sürede ve olabildiğince gürültüsüz yapılabilen hidrofor pompaların montaj ve demontaj servisliğinde hizmetinizdeyiz.

Pompa Bobinaj ve Tamiri
Dalgıç pompa, santrifüj pompa, hidrofor pompa ve her türlü pompa modellerinin motor bobinajı ve pompa tamiri için gerekli orijinal yedek parçaları ile deneyimli personelimiz tarafından olabildiğince çabuk yapılarak tekrar hizmetinize sunulmasında uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız.